K121212

Myslíte, že budu mít hezké vysvědčení?

Chodím do 8. třídy a teď mi na vysvědčení vychází 4 dvojky jinak 1 , takže mám průměr 1,25 , protože máme 16 předmětů. Myslíte, že je to dobrý výsledek. Vím, že to musím vědět sama, jestli je to dobré nebo ne, ale zajímá mě i názor ostatních.

Odpovědi
elkon

Zeptej se rodičů, na názoru veřejnosti nezáleží.

Drap

Mohlo to být ještě lepší.

paul1

Něco takového jsem nikdy neměl. Tedy pardon měl v jednom roku studia na vyšší škole
(ne na vyšší dívčí, tam jsem párkrát propadnul, než jsem našel tu pravou 🙂 )