Avatar uživatele
Gestas

Myslíte, že bude Zeman znova kandidovat na presidenta?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, briketka10 před 2639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To nemůžeme vědět, sám si stanovil datum, kdy to oznámí. Takže sám si ještě není jist. Osobně si myslím, že by to chtělo novou krev a ne důchodce. Hlavně někoho REPREZANTIVNÍHO a inteligentního abstinenta. Svoje si už odsloužil, čest jeho památce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Snad ne. Nemám ho už ráda.
Volila jsem jeho stranu, ale
nyní vidím, že to byla chyba :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kura

Pevně doufám, že ano.
Horáček nemá šanci, má na rukou krev a jiný oponent je jen plácnutí do vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já doufám, že ano. Nebojí se říci své názory, a velebím ho za jeho postoj k nepřijímání uprchlíků.
Já doufám, že ano. Nebojí se říci své názory, a velebím ho za jeho postoj k nepřijímání uprchlíků.
Kepler: a nakolik oproti Zemanovi je Trump inteligentní a reprezentativní abstinent? Zpráva o tom, jak který prezident holduje alkoholu se na veřejnost nedostane. Zeman si aspoň stojí za svým a nepoklonkuje před jinými státníky.

Upravil/a: pusinka50

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Bude a v druhém kole volím protikandidáta, i kdyby proti němu v něm stál Hurvínek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud mu to zdraví dovolí tak určitě. Rozumnějšího prezidenta jsme od převratu neměli. Občané rozhodnou, nikoliv nějaká kavárna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Spíše bych bral nějakého mladého se stejným postojem k migraci a islámu. Zeman je sice dobrej, ale už je jednou nohou v rakvi, takže bych se na další kandidaturu vyprd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Myslím, že kandidovat nebude. A těším se na šrumec, který začne, až to ohlásí. Na tu přehlídku hlupáků a darebáků, kteří se na to místo budou cpát. A on to bude s pobavením sledovat a komentovat.

BTW: Myslím, že se na něj bude dlouho vzpomínat. Na to, že používal zdravý rozum místo ideologie. Na to, že dokázal udržovat dobré vztahy se všemi největšími velmocemi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

ucello:
Prezident nemůže být moc mladý. Podle Ústavy mu musí být nejméně 40 let.

před 2638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Dnes, tj. 27. 1. v pořadu Studio 6 moderátor zveřejnil, že dnes se Zeman poradí se svým týmem, zda bude kandidovat. Definitivní rozhodnutí oznámí v březnu.

před 2638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Pusinko, to jsem netvrdil „nakolik oproti Zemanovi je Trump inteligentní a reprezentativní abstinent?“ Takového bych si jenom přál. Jak to mají s chlastem doopravdy netuším, ale nebudí ve mě důvěru „politici“ závislí na alkoholu, ani ti ruského původu, ani žádní jiní. Myslím, že Trumpova barva je jenom zlatá – viz jeho mrakodrap a záclony v pracovně. Je to blbec který rozumí jen tomu jak rozmnožit dolary a doufám, že s ním vyrazí dveře ještě před novými volbami. Ale je to jen můj názor.

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Jasně, jenom jsem vybrala nejnovější příklad k Zemanovi. Obávám se, že Trump se svou sveřepostí a urputností si svůj post na 4 roky uhájí. Bože nás ochraňuj.

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zvědavý

Kura: o Trampovi si říkalo od začátku až do voleb že nemá šanci…

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kura

No a ? Já mu držel palce i na nohách, protože kdyby se tam dostala ta bláznivá baba, tak by byla na 100% třetí světová válka.

před 2638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zvědavý

nic. taky sem za něj rád.

před 2628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No a vidíš jak to Putin dokázal ovlivnit…

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

O Smolíčkovi jsi již povídal, tak ještě nějakou ..... Třeba o Mrazíkovi.

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

O Smolíčkovi ještě nee. Ale o O hloupém Honzovi bych ještě našel. Nebo máš radši ty od Andersena? Jsi světová postava!

před 2638 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek