igi

Myslíte,že bude tento rok konec světa v prosinci ???

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=konec+sve­ta

Další odpovědi
anonym

Jak se zdá, ani recidiva v konfliktu se zákonem a po 2 1/4 roku na Odpovědích, tě nepoučilo o tom, že pravidla se mají dodržovat, viz odkaz:
Doplňuji:
Namísto chimér a pověr dávám přednost suchým faktům.
Nuže jeden výmluvný za všechny – konec světa byl za historii lidstva avizován ji 490× !
Odpověď, zda se nějaká „věštba“ naplnila, je nasnadě.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-dostal-jsem-odklad-trestu-po-vyprseni-datumu-odkladu-trestu-bude-vystaven-a-dorucen-novy-nastup

iceT

Přečti si co si myslí ostatní

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=konec+sv%C4%9B­ta

Já myslím,že nebude.

anonym

A bylo by to podle našeho letního nebo jakýho času? To,že nějakýmu Mayovi došel provázek,nebo se mu něco zašmodrchalo a jiná–naše kultura to teď rádoby řeší.I kdybych si myslela,že bude v prosinmci konec světa, co mám dělatˇ?

anonym

Igi, viz modrá lišta, a už mockrát na toto téma.

Máš snad nějaké supernové poznatky, které by naše odpovědi mohly zásadním způsobem změnit?

WeeBear

Ne, nemyslím.

štamgast

Bože můj nebude!

J.Mecir

Já si také myslím že ne a hlavně z toho duvodu, že sice skončil májský kalendář,ale přece může být někde jinde dokončený a nebo také , že se prý obrátí jenom poly, ale jinak nic hroznýho, prý se má jen něco změnit a také navíc v TV byli nějaký májský potomci a ti říkali že se to má spíš zlepšit, lae co oni také ví, ale zase třeba v sobě nosí nejaké tajemstvi.

anonym

Mě nevadí na tuto otázku odpovídat na rozdíl od dr.X a proto na ní odpovím.
Konec světa letos nebude. Byl odložen na dobu neurčitou. 😉

(Na otázky, které mě z nějakého důvodu vadí, prostě neodpovídam, abych neotravoval ovzduší..)

Ella

nemyslím…
na Mayském kalendáři prostě už nebylo místo kam napsat další roky… kdyby měli větší šutr, tak se teďka budou všichni „strachovat“ že o pár let později bude konec světa…