bolak

Myslíte že bude jednoho dne internet zadarmo?

Tak jako to mají (údajně) na některých nádražích? Že bude celej svět wifi a kamkoli přijdete, budete online? Případně by se to mohlo platit automaticky a zahrnout to k rozhlasovýmu a televiznímu poplatku.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já jsem přesvědčena, že ano a že to nebude až v dalším tisíciletí… 🙂.

Další odpovědi
Alesh

Přesně tak to bohužel dopadne. Jen to nebude wifi v dnešním slova smyslu, ale prostě to pojede přes mobilní či satelitní sítě. Všichni budou všechno hned vědět, všichni si všechno hned sdělí a nakonec z toho budeme pěkně v pr*eli. Pár lidí se sebere a osídlí nějaké zapomenuté ostrovy v Tichomoří. Ty ostatní čeká Big Brother hadr.

Drap

V tomto státě ? Při této vládě ?

led

Ano,
najprv to bude riešené ako v niektorých štátoch s telefonom – zadarmo, ale prerušované reklamou

anonym

Takhle už to v některých státech je, akorát my si ještě počkáme a myslím, že dost dlouho.

anonym

net je zadarmo, pouze platíš providerovi za přístup, něco jako poplatek za TV a ČRo. Jsou ale místa, kde přes wifi je zdarma (knihovny, hospody), tam i chodím na pivo.