Lukas27

Myslíte, že bude fungovat chytrá karanténa? Nebo je to blbost?

Odpovědi
Pepa25

Je to určitě dobrý směr úvah, protože doma sedí miliony lidí, kterým nic není a hospodářství je paralyzované.
Rizika:

  • počet lidí, kteří jsou nakažliví, ač nemají žádné příznaky – Prymula řekl, že jich je jen odhadem 10 %, ve skutečnosti jich může být daleko víc
  • podchytit, s kým vším se v minulých dnech nakažený setkal, můž být nereálné (stačí se projet hromadnou dopravou)
  • máme pořád problémy s malým počtem testování (na rozdíl od Jižní Koreií, kde se epidemiologé inspirovali)

Edison

To nemůem vědět.