zjentek

Myslíte, že až dokoukám úplně všechny série Mentalisty, že taky částečně získám jeho schopnosti?

Odpovědi
dust8

Věřím tomu, že všichni máte nějaké extra schopnosti mimo mě. :)

Ametyst

To sice ne, ale budeš pohledný jako Simon Baker. 🙂

PepasAvalonu

Ne, vzhledem k tom, že jsem to viděl dvakrát, některé díly i víckrát a žádné schopnosti se u mě neprojevily, tak se asi neprojeví ani u tebe. ;)
Když se ti tak moc líbí Mentalista, zkus seriál Řím (ne, žádný mentalista tam není). Je taky od Bruno Hellera.

Funna

ani náhodou…
za prvé – tam toho moc vysvětleného není a nebo jen okrajově…
za druhé – chce se to tomu věnovat, přečíst si literatutu a pak léta tréninku…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ametyst, to je sice pravda, ale… bude to stačit? (;

zjentek

Duste tak to je mnětě líto, to mě mrzí. Ale neklesej ne mysli, můžeš kdykoli přijít sem a všechny ty schopnosti alespoň spatřit na VLASTNÍ OČI! (; D; D;