Miroslavst

Myslíte, že až dodám odrazka, bude to v pořádku?

Domníváte se, že až namontuji dozadu červená a dopředu bílá odrazka, že to bude v pořádku?
Já myslím, že pokuta od policajtů nehrozí, protože když mě uvidí, tak padnou :D
http://img.na­dapenny.com/t20/102­63/nadap121530234­930232.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/102­63/nadap121530890­811232.jpg

Nejlepší odpověď
ten který je

Miroslavste to nemá chybu!Super práce!Já mít takový vozík tak bych tam naložil mojí ženu a vyjel bych si na výlet,akorát ten vozík bych musel ještě zvětšit a vyztužit.
Jo a nezapomen na vestu.;-)

Další odpovědi
BEAES

Pěkná práce. Na popojíždění kolem toho lesoparku co máte před domem to bude super!! Mám pocit, že ti budou sousedé závidět, bacha na to! :o)

mojitek

Born to ride :o)
Doplňuji:
co mate jeste za masiny?Hodte to sem.Kdybych umel vkladat tak se taky podelim 😉

cukrar

Miroslave, pokud to berete jako žert, tak klidně, ale dle minulého dotazu se domnívám že dost rikujete. Body i pokuty.
Ale dělejte jak uznáte za vhodné.

anonym

pokutu ti nedají nebot nebudou vědět jak definovat toto vozidlo,ale jinak super

led

Ten osedlaný mustang je fantastický. Len mu chýbajú opraty. To uchytenie je vlastný patent? Dobrá bezplatná rada, pridajte si poistné lanko (hovorím z vlastnej skúsenosti).
Odrazka: len nedávajté trojuholníkovú odrazku. Za tú vyberajú pokuty a veľmi radi.