aqvarius

Myslíte,,že 16 let je velký rozdíl ?

Ahoj,,myslíte že mít rád a milovat o 16 let mladší ženu,,je moc velký věkový rozdíl?

Nejlepší odpověď
Lencis

Nejde jen o věkový rozdíl, ale o samotný věk. Pokud je vám např. 30 a tu na kterou si brousíte zuby je ještě pod zákonem pak si myslím že to velký rozdíl je… pokud jde však opravdu už o ženu jde jen a jen o to aby jste byli spokojeni vy dva. Každý je tak starý jak se cítí a vztah s takovým věkovým rozdílem není neobvyklý. Jen abyte mladici stačil 😁

Další odpovědi
anetadela1

Tak velký věkový rozdíl to je, ale proč byste ji nemohl milovat? Láska nezná hranic.

Džanička

Sohlasím s Lencis,já sama jsem měla o 12 let staršího přítele,nic na tom není.

Baja

podle mého názoru na věku nezáleží, vím že každy to bere jinak a v každém věku je to jiné, ale i tak .....věk co to vůbec je? podle mně skoro nic…

anonym

Není to až tak hrozný věkový rozdíl – hlavně záleží na tom, jak si ti dva lidé rozumí a jestli se mají rádi. Ostatní je vedlejší a lidem do toho stejně nic není 🙂