Monny

Myslíte si,že žijeme v demokratickém státě?

Mám na mysli jestli je to,to pravé co jsme chtěli.

Nejlepší odpověď
anonym

demokracie je velmi široký pojem,a každý si demokracii představuje jinak,jelikož Česká republika má něco přes 10 milionu lidí nikdy se nestane že by všichni byli spokojeni

Další odpovědi
anonym

Nevím co jsme chtěli 🙂 ale je to pořád lepší než žít v komunismu – nic holt není dokonalé 🙂 důležité je, že to není totalitní režim…

hanulka11

Demokracii si každý představoval asi jinak , ale změnilo se dost , někdy to holt skřípe, ale to by nebylo za žádného režimu všem stejně podle jeho gusta.

Miroslavst

Tisíc lidí, tisíc názorů.
Jinak odpoví podnikatel, který má vyděláno na dva životy dopředu, jinak odpoví maminka na MD.
Ale ať je to tak či onak, každý si představuje demokracii jinak.

gnr54

Jedno vím na 100%,že jsem si to takto nepředstavovala. Moc mi je stoho smutno.

Mili @

Zejména určitá skupina lidí s tmavší pletí se ráda ohání demokracií…

dabel

Na to kde žijem nemám ani slov!A včem už vůbec ne.Myslim si,že hodně lidí si to představovalo jinak.To co se ted děje je hrozný