Rokio

Myslíte si, že zažijeme letošní Vánoce na sněhu?

Jste toho názoru, že Vánoce v tomto roce nebudou na blátě, nýbrž přes ně bude sněžit a na zemi bude sněhová pokrývka?

Nejlepší odpověď
Drap

Někde ano, někde ne. U tebe ve Znojmě je to velmi málo pravděpodobné, že by tam napadlo.

Další odpovědi
marci1

Jako již několik let zpátky, zřejmě bílé Vánoce nebudou. Ale kdo ví, třeba se dočkáme hezkého dárečku v podobě vánočního sněhuláka. 🙂

Kepler

Statistikcky je pravděpodobnost sněhu v nížinách o vánocích kolem 20% . Takže pravděpodobnost nic moc. Na předpověď je ještě brzy, týden až 10 dní před vánocemi to budeme vědět na 50 %

aliendrone

V Praze? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-zAlsRhizVQ ;) :D :D