Rokio

Myslíte si, že žák zvláštní školy se může chovat jinak než žák gymnázia?

Návštěvníci divadla se přece také nechovají stejně jako štamgasti v hospodě. V hospodě se člověk chová uvolněněji a více familiárně než v divadle.

Platí tohle i v případě, který jsem uvedl já?

Nejlepší odpověď
Drap

Může a dost často se i jinak skutečně chová.

Další odpovědi
ivzez

Zvláštní školy už neexistují.

Podle mne je logické, že se mladší žák chová jinak než starší.

Edison

Určitě. Většinou bývají taky v různém věku.

Kelt

Určitě se chová jinak Ale když budeš srovnávat žáky na gymnaziu, tak se nechovají všichni stejně ani v tom divadle, ani v hospodě. A stejně to platí pro žáky zvláštní školy.

zjentek

Rokio, já bych si na tu inteligenci dal velkýho bacha! A dokud se v divadle či hospě nebude krást, rozdíly stejně vidět nebudou. Je třeba na společnost, ve který žiješ, nahlížet taky z trošku vyššího levlu. Pak spatříš, že být zdráv a tedy zdravě toužit po penězích je mnohem nebezpečnější, než trpět ADHD a vyměnit sbírku stříbrných mincí za potítko adidas, tátovo horské kolo za prak a autíčko Matchbox za antiperli! Rovnice je taková: žáci gymnázia dnes budou společnosti nejspíše více nebezpeční, než žáci jakékoli spec. školy. Což naopak za minulýho režimu nehrozilo, díky, prosociál.

(Když se podíváme na tvou historii zde, tak toužíš HODNĚ po kryptoměně atp., což tě činí VELMI NEBEZPEČNÝM sám sobě a je vcelku jedno, v který lavici si seděl- touha po smyslovým požitku ujídá, nechává nespokojeným a nakonec docela ubije.)