Kajoch

Myslíte si, že začne opět platit úsloví…být chudý a hladový jako herec?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

To bychom se vrátili do minulého století. Dnes, dnes mají herci i hééérečky vystaráno.

Další odpovědi
Drap

Ani náhodou

Kepler

Možná ano, chudáci herci přišli o práci a chtějí po státu kompenzace. Já chci takyyy!

orwell

Asi jsem „horšočlověk“, protože některým bych to docela přál. Ale pro naše umělce se vždycky najde dost. I na nepřizpůsobivé, neziskovky a připrchlíky něco zbyde. V nejhorším se vytisknou další papírky a bude to. Sice nám poskočí inflace i s cenami nahoru, ale na to jsme zvyklí.

annas

Zřejmě si to někteří herci myslí. Včera 17/3 jsem zahlédla v TV, jak herečky šijí roušky. Samozřejmě moderátor je chválil, že svůj volný čas využívají pro dobro jiných. Ale nepostřehla jsem, o které šlo divadlo, ani obličeje mně nebyly známé.

I v jiném případě to může platit. . Především kvůli tomu, že utrácejí, pokud mají, pa když ne, tak hledají „obživu“ někde jinde.

Ze mého okruhu. . Dcera mého známého si vzala jednoho významného kameramana. Natáčel film v Jugoslávii, když se vrátil domů, utrácel, až mu nic nezbylo.

Musel je živit otec manželky. Ale brzy se rozvedli, protože otec nemohl velkou a náročnou rodinu stále podporovat.

Samozřejmě všichni umělci nežijí ze dne na den..... Ale myslím si, že určitě nějaký plat dostanou stejně jako učitelé. Ale výnosy u soukromých divadel se u sníží. Ale neplatí to jen u divadel, ale i v jiných oborech.

dudu

Pokud se chopí příležitosti a vrhnou se na šití roušek, mají vystaráno.

led

Ono to platí, v prípade periférnych a vidieckych divadiel. Nie každý herec zarába milióny korún, u niektorých mesačný plat je na úrovni vrátnika.

Kajoch

dudu…skvělý nápad.Snad to kluci a holky vezmou za své a také přiloží ruku k dílu.Možná už jim potom hlad hrozit nebude.

annas

Už přiložili. Včera byl v TV záběr na herečky, jak šijí roušky. Ale přišla jsem pozdě, nevím, o které šlo divadlo.

Hufnágl

Kepler
Ty jsi také herec? Znám tě z nějakého braku?