xiperio

Myslíte si, že Vám Vaši sousedi něco závidí nebo Vás i pomlouvají?

Každý by chtěl mít ideálního souseda. I když vztahy fungují, máte někdy o nich pochybnosti?

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ sa o vás hovorí, pre spoločnosť žijete. Je to lepšie, ako byť sám medzi ľuďmi a pre ľudí by ste nejestvovali..
Ideálne vzťahy medzi ľuďmi sú vo väčšine prípadov nepravdepodobné. Jednoducho preto, že každý človek je originál a nie kópia.

Další odpovědi
Drap

Nemyslím a i kdyby, tak to neni můj problém, ale jejich.

paul1

Ty nejbližší sousedy máme o.k., u vzdálenějších to nevím, těžko posoudit.

elkon

Sousedy máme v pohodě, v rámci normálních vztahů a jejich myšlení neřeším.

Nassin

Já mám skvělé sousedi a oni to můžou říct i o mně. Jednou jsem si šel půjčit sůl, a vrátil jsem se domu ožralý…a bez soli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.