Avatar uživatele
Super guy

Myslíte si, že v oblasti 51 jsou skutečně zkoumány nějaké mimozemské objekty a entity?

Zajímavá 0 před 1139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

ANO

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Já bych tam určitě něco našla. Trpělivosti mám dost. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gus_Fring

POCHOPYTELŇE. USA A FBI SE PŘED NÁMA SNAŽÍ ZCHOVAT PRAVDU!!!!!!! ALE MI SE NEDÁME!!! PODLE MNĚ TAM ŽIJÍ MIMOZEMŠŤANÉ TEDA SNAD JE NEZABILI!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PepasAvalonu

Nemyslím si to. K mimozemskému životu nejsem skeptický, ale nevěřím, že došlo k nějakému kontaktu tady na Zemi, natož v USA. Co je v oblasti 51 netuším, ale všechny odtajněné nebo uniklé dokumenty neobsahují vůbec nic. Pár rozmazaných fotek ničeho, fata morgány a podobné jevy.
Důležité je, že vše, včetně oblasti 51, jsou jen (konspirační) teorie a dohady běžných lidí. Podle mě žádné UFO, žádní mimozemšťané, žádné důkazy. Kdyby k nějakému kontaktu/objevu skutečně došlo, to by byla jiná senzace.
To už víc věřím na nadpřirozené (duchařské, „magické“) důkazy zachycené na videích, kde se samovolně pohybují věci atd.

Upravil/a: PepasAvalonu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Ametyst

PeposAvalonu, armáda a vojenský výzkum se vždycky držely a budou držet pod pokličkou. Proč by si lidi, kteří to platí ze svých daní, nemohli o tom aspoň zakonspirovat? Tím se přece nezmění vůbec nic.

před 1139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PepasAvalonu

Jasně že můžou :) Ale i tak jsou to jen konspirace, né moc pravděpodobné.

před 1139 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek