Super guy

Myslíte si, že v oblasti 51 jsou skutečně zkoumány nějaké mimozemské objekty a entity?

Nejlepší odpověď
Arne1

ANO

Další odpovědi
Ametyst

Já bych tam určitě něco našla. Trpělivosti mám dost. 🙂

Gus_Fring

POCHOPYTELŇE. USA A FBI SE PŘED NÁMA SNAŽÍ ZCHOVAT PRAVDU!!!!!!! ALE MI SE NEDÁME!!! PODLE MNĚ TAM ŽIJÍ MIMOZEMŠŤANÉ TEDA SNAD JE NEZABILI!!!!

PepasAvalonu

Nemyslím si to. K mimozemskému životu nejsem skeptický, ale nevěřím, že došlo k nějakému kontaktu tady na Zemi, natož v USA. Co je v oblasti 51 netuším, ale všechny odtajněné nebo uniklé dokumenty neobsahují vůbec nic. Pár rozmazaných fotek ničeho, fata morgány a podobné jevy.
Důležité je, že vše, včetně oblasti 51, jsou jen (konspirační) teorie a dohady běžných lidí. Podle mě žádné UFO, žádní mimozemšťané, žádné důkazy. Kdyby k nějakému kontaktu/objevu skutečně došlo, to by byla jiná senzace.
To už víc věřím na nadpřirozené (duchařské, „magické“) důkazy zachycené na videích, kde se samovolně pohybují věci atd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

PeposAvalonu, armáda a vojenský výzkum se vždycky držely a budou držet pod pokličkou. Proč by si lidi, kteří to platí ze svých daní, nemohli o tom aspoň zakonspirovat? Tím se přece nezmění vůbec nic.

PepasAvalonu

Jasně že můžou :) Ale i tak jsou to jen konspirace, né moc pravděpodobné.