Rokio

Myslíte si, že užívání vitamínu B zlepší spánek?

Je alespoň nějaká naděje, že pravidelná konzumace vitamínu B alespoň trochu zlepší spánek? Má tento druh vitamínu kladný účinek na spánek?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, je to možné. Vit. B, vit. C a selen. 🙂

Vitaminy skupiny B příznivě působí při neurologických potížích a stresu, který může být příčinou nespavosti.
Vitamin C je důležitý pro tvorbu protistresových hormonů.
Selen má povzbuzující účinky a tlumí stavy úzkosti.

https://www.cpzp­.cz/clanek/2605-0-Zlepsete-svuj-spanek.html

Další odpovědi
Ušel ventil

B určitě – a může být v tekuté formě – pivo – to tě uspí hned .

Drap

Na spánek nevím, ale určitě neublíží.