Toxin

Myslíte si, že už jsme dávno mohli být členy nějaké kosmické federace?

Myslíte si, že kdyby lidi nebyli agresivní hovada, kteří myslí jen na to, jak mít co největší moc a jak co nejvíc zbohatnout, že už by nás kontaktovali mimozemšťané, přijali nás do společenství mírumilovných civilizovaných planet a poskytli nám technologie, které by nám umožnili uživit lidstvo a nedrancovat přitom naši planetu, jako to děláme doposud?

Odpovědi
elkon

Hovadinami se nezabývám.

Filip84

Nemyslím, protože mimozemšťané jsou domněnka, jinými slovy, mohou stejně tak dobře existovat, jako neexistovat. To za prvé.

Za druhé, střet vyspělejší civilisace s méně vyspělou, zatím, vždycky dopadl špatně pro tu méně vyspělou. Tedy pokud by existovali nějací mimozemšťané, a pokud by byli na takové civilisační a technologické úrovni, že by byli s to tady nějak doletět, nebo nás jinak kontaktovat, tak se obávám, že by to pro nás nedopadlo dobře. Samozřejmě, mohu se mýlit, mejlit se může každej, učenej nebo nevzdělanej blbec, mejlej se i ministři. Ale Maďara nieriskujem, jinými slovy, když by přijeli, tak je pošlu do prdele, nožem, sekerou, dělem, mačetou, čímkoli, nebudu čekat, až jak, a jestli, se projeví.

Za třetí, máme každý svých starostí dost, než abychom se zabývali podobnými fantasmagoriemi. Až budou, jestli, tak pak budeme řešit. Zatím nejsou. Tečka.

paul1

Tak to tedy netuším. Ale možná je to hluboká myšlenka. Kdoví.

Themeansar

Jsme zaostalá civilizace na okraji vesmíru, a tak o nás nikdo nestojí

GM

Pouze komické.

Toxin

Elkon

Asi to bude jen náhoda, že stejná slova použili i „odborníci“, když Einstein poprvé zveřejnil svou teorii.