Jack 12323

Myslíte si, ze určitý typ auta je závislý na bohatství lidi?

Myslíte si, ze typ auta je závislý na bohatství lidi?

Jaký typ auta? Když tak doplňte. . – Mercedes G63

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím, je to nesmysl

Další odpovědi
anonym

Často to nemá souvislost protože lidé si berou zbytečně drahá auta často na leasing takže pak jen v nuzné bídě splácí půjčky, co je jim pak platné, že si při tom honí ego v mercedesu, že …

jáára

Mercedes řídím taky, ale na to abych řídil třeba Lamborghini, nemám. i kdyby byl můj, tak na provoz a pojištění mít nebudu.

Klaproth

Nemyslím.

Rokio

Podle mě ano. Když má někdo nejdražší Mercedes, tak je určitě bohatší než ten, kdo má ojetou Škodovku.

Samozřejmě to neplatí vždy, ale většinou to tak platí. Existuje i příslušník vyšší střední třídy bez automobilu a vyjímečně i bohač bez auta.

Kazatel

Tak jak to píšeš, jistěže. Bohatší lidé si mohou dovolit dražší značku i typ auta.

Ale jestli to myslíš tak, že auto je velice často známkou bohatství a společenské prestiže, tak také ano, je to sice velmi povrchní, ale je to nejvíce vidět, a nejsnažší způsob jak dát okolí na jevo, do jaké společenské třídy patříte, resp. chcete jakoby patřit. Dodnes to tak je a když se podíváte čím jezdí soused, pomyslíte si, kolik asi má, chraň bůh avy si pořídil nové auto.