BEAES

Myslíte si, že ty deště jsou příčinou té sopky?

Nebo je to náhoda a prostě propršel květen a je to normální stav?

Nejlepší odpověď
mosoj

Moje obavy jsem již vyjádřil zde : a názor neměmím !!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jake-bude-leto-a-cely-letosni-rok

Další odpovědi
anonym

Je to pravděpodobnost hraničící s jistotou.
Při 1. erupci,kdy nic nelétalo,byli i lidé,kteří to klasifikovali jako banalitu.
Jen aby něco podobného nepřišlo po té lapálii s ropnou plošinou.USA jsou blíž,než bych chtěl.

Jahoda

Možné to opravdu je. Já jsem na internetu ještě četla, že vědci zjistili, že vedle té velké sopky je ještě jedna malá, a pokud ta malá sopka vybouchne, nastane na celé Zemi doba ledová. (Budou pořád vysoké mrazy, pořád bude padat sníh atd.) Nevím, co je na tom pravdy. Ale myslím si, že to nepříznivé počasí je důsledkem vybouchnutí té sopky. Snad se ale počasí zlepší a bude konečně to léééto 🙂

panenka

Dnes jsem se dívala na NOVĚ na Televizní noviny a ptali se tam DAGMAR HONSOVÉ jestli je to tou sopkou že nám tak dlouho prší a ona řekla že ano,že má pršet do půlky června a pak by se to počasí mělo už umoudřit a mělo by být lépší.

ten který je

Někteří vědci začínají pomalu připouštět tuto hypotézu.V roce 1783 vybuchla na Islandu sopka Laki a počasí bylo podobné jako dnes.Kdyby se mělo vše opakovat jako v roce 1783 můžeme čekat tuhou zimu.

Zdroj: časopis History revue – červenec 2009

HOMER

Mrkni se na video ve zdroji:
Myslím,že na tom něco bude..taky jsem si všiml že se opravdu nějaký povlak usazuje na zmoklých předmětech.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/197697-sopka-ochromila-letani-i-v-nemecku-a-polsku-prilet-obamy-ohrozen.html

Lucimia

Já si také myslím, že už to není normální a myslím si, že to může být z té sopky ☹

Greneia

Normální stav to rozhodně není. A začínám věřit tomu, že to je díky té sopce, díky všem také za odpovědi, aspoň mne to utvrdilo.

Anmara

Vědci potvrzují to, co si spousta lidí myslí… že tohle deštivé počasí je v důsledku vysokého obsahu prachových částic v atmosféře… a také to vypadá, že si deště a chladna ještě užijeme

Zdroj: www.novinky.cz/do­maci/201462-za-destivy-kveten-skutecne-muze-sopecny-popel-tvrdi-vedci.html

Michal

Je to spíše náhoda.Ale příroda je tak zničená,že je možné vše.