fandosaurus

Myslíte si že tuto tašku může nosit kluk ??

Konkrétně myslím tuto:
http://www.lon­donbridge.cz/lon­sdale-core-flight-bag,70504626.html
Děkuju za odpověd

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně bude vhodnější pro kluka než pro slečnu!
Když se ti líbí, tak proč potřebuješ souhlas?
Fotbalista Poborský vyrazil v botách s růžovými tkaničkami a jak mu to slušelo!

Další odpovědi
Damiana

Člověče, tohle je víceméně unisex a možná i spíš klučičí taška, já myslela, že se vytasíš s růžovou kabelkou Hello Kitty! Jestli holky nosí takovéhle tašky, tak bych řekla, že spíš lezou do rajónu klukům. Jdi do ní, extra ženský mi tenhle kousek totiž nepřijde.

led

Páči sa ti? Chceš ju? Máš je za čo kúpiť? Tak neváhaj a nepozeraj okolo, choď a kúp!
Nehľadaj prečo Nie…
hľadaj prečo Áno.

Richie

Jestli se ti líbí, tak si kup. Neřiď se uniformním světem, buď svůj a originální.

M.

Ale jo. :)

NemamSlov

podobnu ma kamarat tak nevahaj a kupuj :)

XDA

Mě připadají tyhle tašky na chlapech trošku zženštile, i když se mohou vydávat jako pánské tašky. Ale proti gustu… :)

marci1

Je to vyloženě klučičí taška.