Kyta

Myslíte si,že tu jsou mezi lidmi,jiní,li­dé,mimozemšta­né?Myslím že ano,

boha také nikdo neviděl a věří tomu,,

Nejlepší odpověď
zjentek

určitě ..já jsem jeden z nich. Ještě to nevím jistě, ale když se podívám, jakým směrem svým chováním lidstvo na zemi směřuje, tak na 100% vím, že jsem ,)

Další odpovědi
badisko

Jka rikala vase pani ucitelka myslet znamena hov** vedet ..ale z5 k otazce nemyslim jsem o tom skalopevne presvedcen ..tak treba zde nekteri uzivatele jsou upne jako z jineho sveta …

Drap

Už nehul !

tatanka

Když se podívám na složení a hlavně chování některých členů vlády tak pevně věřím tomu, že se jedná o paranormální jev.

I_hate

Ano, mimozemšťané mezi lidmi jistě budou. Někteří chodi i na tento server. Například jeden, velice známý, který se neholí, a má neostříhané vlasy. Bydlí u něho jistý Ufounek E.T.

Zdroj: http://www.flic­kr.com/photos/65002037­@N02/5918110513/in/pho­tostream

pl4toon

Víra v boha je hledání opory v životě, touha zjednodušit si složitosti světa okolo sebe. Víra v mimozemšťany na zemi je iracionální a odporuje zdravému rozumu. Proč myslíš, že se schovávají? :D

Nerevarin

Podle mnoha lidí ano. Dokonce několik ras. Reptiliáni jsou ti zlí a chtějí nás ovládnout. Mají podobu jakýchsi humanoidních ještěrek. Pak jsou tu ti hodní, kteří jsou nám více podobní ale nevím, jak se jim říká. A další jsou pragmatičtí a bezemoční šediváci, kteří hledají další zdroje pro svoje potřeby. Podle mnoha lidí jsou mimozemšťani i ve vládách a korporacích. Ale já těmhle hovadinám nevěřím. Věřím ale, že někde ve vesmíru inteligentní život existuje.

Rocker

Znám několik lidí,kteří jsou tak blbí,že se nemohli narodit na Zemi.

VelkejDíDí

Tak Bůh je kapitola sama pro sebe.. 😁 To tady snad nai není třeba rozebírat.. protože se člověk stejně nikdy k ničemu nedohrabe.. ale proč ne? Nemáme ani tušení, kolik nám toho ty tajné.. jak to jen nazvat, dejme tomu „organizace“, namátkou třeba v USA, neříkají.. víte, kolik věcí se v tomto světě tají? A hlavně, jaké věci se v tamto světě tají? Z toho by nám stály i chupy na zádech 🙂 A v tomto jsem teda skálopevně přesvědčena, ať si říká, kdo chce, co chce..

bolak

Braník: to by mě zajímalo kdo myslíš že se ti pomstil a hlavně za co :) co vím tak tam nic zas tak hroznýho nebylo

tady ji máš, čekal jsem že otázka zmizí a čekal jsem dokonce i to že budu obviněn z toho že sem ji smazal, tak jsem ti ji pro jistotu uložil > http://uloz.to/xWxtiM­t7/stalo-se-nekdy-ze-by-annas-neoznacila-bolakovu-otazku-za-zajimavou-odpovedi-cz-mht

annas

Ad bolak, další Braníkovy spekulace. Nebudu se k nepravdivému a manpulativnímu nařčení v otázce i v odpovědi vyjadřovat.

Jak napsal J. Steinbeck.

„Nemám rád petržel, nerad ji vidím, nikdy si ji nekupuji, ani ji nejím. Ale nepomlouvám ji, nevymýšlím si na ni.“