Kelt

Myslíte si, že toto je správné?

Je to hra, která má pravidla: myslím o odpovedi.cz. Existuje určité pořadí účastníků, podle źásluh, odpovědí atd. Jsou takoví, kteří na to upozorňují, provokují a pod. Myslíte, že to patří na tyto stránky, nebo je to nesportovní?
Varianta A – každý si tady může napsat co chce, pokud to není proti pravidlům, ale to by Admin, nebo někdo jiný nedovolil.
Varianta B – nikdo by neměl druhého kritizovat, pokud má tento více bodů, boz ohledu na dobu účasti, počet odpovědí atd. Prostě pořadí je takové. Tím je myšleno i kritizování pravidel.
Varianta C – jiná možnost, neutrál, nezájem atd.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Varianta C

Někdo si hraje a nezlobí, někdo zlobí a někdo se zlobí…
😉

Neřeším body, je mi to jedno…
Jen musím říct, že někdy takové ty dohady a provokace otravují ´vzduch´…

Další odpovědi
briketka10

Varianta B

ten, kdo je tu dlouho má jistý počet bodů
a druhý mu to závidí ?? no, kde to jsme ??
přece to nejsou peníze jsme ve virtuálním
světě a tady se ukazuje ten charakter žejo..

já nikomu nic nezávidím ať si jich má někdo
víc, nebo míň je mi to putna radějc přidám
někomu i kdybych měla mít míň..

a pravidla, když je někdo porušuje
musí být potrestán, tak praví zákon :))

Löwe

Varianta A

anonym

Varianta A

NeřeknuCZ

Varianta A

ivzez

Varianta C

Doplňuji:
C (+ A):

Mně to přijde hloupé, proto na takové otázky (většinou) nereaguji.
Ale pokud má někdo potřebu se k něčemu vyjádřit, tak spíše A …