DomcaCZ

Myslíte si že tato holka je hezká? Prosím napište ANO-NE.Děkuji za úpřímnost!!!

http://www.fa­cebook.com/#!/pho­to.php?fbid=18­3475075021806&set=a­.144398888929425­.17438.10000077943­2614&theater
Doplňuji:
Ona si bohužel myslí že je hnusná tak se ji to tímto snažím dokázat (že je hezká)

Nejlepší odpověď
chudst

Hezka holka, jmeno jak od vypatlance. (Nemyslim tim jeji prave, myslim ty radoby cool nesmysly, co v nem ma uvedene.)

Další odpovědi
anonym

Domčo,nechce jen stále dokola ujišťovat jak je hezká?Když nebudu chtít,tak tam tu fotku nedám,celý je to nějaký divný,ne?

kropitko

Každá žena, dívka je nějakým způsobem hezká,,takže za mně ANO,,,

myšpulín

Odkaz jsem neotevřela, takže se nemůžu ankety zúčastnit.

SajmonModer

Je to nádherná holka, co já bych za takovou holku dal ☹

Radak

Je to moc hezká holka. Ale to bys měl vědět sám, co a kdo se ti líbí. Není nad vlastní názor.

iceT

Je MOC hezká,ale tímhle ničeho nedosáhneš.Ona sama musí dospět k závěru,že je hezká,ne že my to tady odsouhlasíme.
Doplňuji:
Komentáře pod fotkou o něčem svědčí,asice o tom,že tom,že dotyčná nemá skoro žádné seběvědomí a úctu k sobě samé.To je pak těžké někoho přesvědčit.

Elk

Holka je to moc hezká, ale nvím, co by na to řekla, kdyby věděla, že děláš na její krásu – nekrásu tady anketu…?
Není to trochu nefér?

franku

Je hezká,ale ta přezdívka?No hrůza,asi si myslí,že bude světová!

quentos

Ano, ale na můj názor ať moc nespoléhá, mám prý vysokou toleranci vzhledem k sexuálnímu absťáku :{DD>

Jsemtady

Copak fešanda to je, ale hlavně je mazaná, když tě donutila tohle tu psát … tak nebud blbej a nesedni jí na to 🙂