Rokio

Myslíte si, že tablet je levná zábava?

Je levné mít tablet, pokud si pořizuji trochu starší, ale kvalitní modely ve slevách, chovám se k němu šetrně a vydrží mi kolem deseti let. Co se týče času, tak jsem na něm v řádech hodin za den.

Odpovědi
Drap

Nevím, co považuješ a levné. Při tvé inteligenci nebude problém aby jsi to spočítal sám.

jirka F

!pozor! tato zařízení současně odnaučují učit se, protože utlumují kritické myšlení, hlubší chápání smyslu informace a porozumění kontextu, bez použití vlastní paměti a vlastního přemýšlení.

jirka F

zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tablet_(po%C4%­8D%C3%ADta%C4%8D)

ještě dodám že mě vždycky vadí když čekám na autobus a někdo si tam vytáhne ten tablet a už tam něco na něm dělá něž aby těch 5 minut vydržel čekat.

cochee

Tobě vadí, že někdo způsobně nečeká nečinně na bus jako slušný prvňáček a místo toho se něčím zabývá? Lol, ty jsi divný 😁