Avatar uživatele
AAmila

Myslíte si, že své děti znáte na 100 %?

Jste si jisti, že je váš syn/dcera hodné dítě, že nekouří za školou, není drzé atd.?
Kontrolujete svým potomkům tajně mobil nebo počítač?
…nejsem rodič, jen by mě zajímalo, jak to chodí u ostatních ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Danina65 před 3046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jsem si 100% jistý, že mé děti nejsou „jen hodné“…
A určitě se nesnížím k tomu, abych jim kontroloval mobil nebo počítač.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Díky bohu nevím o čem mluvíte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Mají mít své soukromí, takže mobil ani počítač bych jim schválně nekontrolovala. Ještě bych tam našla, že na mě nadávají a příjemné by to nebylo ani pro ně ani pro mě. Ostatně na rodiče jsem nadávala i já a je to zcela běžné.
A špehovat je jestli náhodou před školou s někým nechodí na cigaretku ?
Výchovné kázaní by dostal, až by to prasklo samo, tajného agenta jim dělat nebudu, stačí že budu dělat uklízečku a pradlenu :D

Nemám děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Na 100% si nejsem jistá ani sama sebou. Dětem, kromě žákovské, nic nekontroluji.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Mám děti poněkud odrostlé, jsou to už dospělí lidé, v době jejich dětství nebyly PC. Ani kyberšikana.Takže si dnes s kontrolou telefonu a počítače jistá nejsem, zajímal by mě názor dnešních rodičů, co mají děti cca 10 let.Na 100% bych své děti ani znát nechtěla, i pidi človíček má právo na své soukromí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Znám je na 99,9%. Nic jim nekontroluju. Na svátky přijde syn s rodinou. Zkusím mu zkontrolovat mobil, ale nevím, jestli mi ho ten pán ve středním věku půjčí. Násilím to nepůjde, dnes už bych ho nepřepral.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Já jsem se doma i ve škole musel chovat jinak než mi bylo přirozené, a tak předpokládám, že to tak mají všichni, proto jsem si jistý, že se nikdo nedá poznat na 100%. Nešmíroval jsem, ony ty lotroviny vždy vyšly časem najevo a já si nechtěl zbytečně hledáním brát iluze. Své potomky jsem vychovával podle sebe. Co mi rodiče nedělali, nedělal jsem také a co víc, nedělal jsem ani to, co mi bylo děláno a já to nesnášel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Na 100 ne, ale na 99 % je mám přečtené. Nic jim nekontroluju, jsou dospělí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek