IK

Myslíte si že své děti umíte vychovat?

Nejlepší odpověď
Já...

Už se stalo, spokojenost.

3 děti (všechny přes 20let) a se všemi velmi spokojen. Až mrazí, že se ta celkově vysoká spokojenost někdy vyváží nějakou tragedií. V životě totiž nejsou jen radosti…
Ale upřímně – obráceně by to bylo horší…

Další odpovědi
briketka10

Nemá to cenu.

a co možnost, že nemáme, mít nebudeme ??

hanny 2

Už se stalo, spokojenost.

Drap

Už se stalo, spokojenost.

Neni zde dostatek možností pro odpoěď. Mám už děti odrostlé, myslím že dobře vychované. Soudit včak tuto otázku, by měli asi určit jiní. Poslední dobou mně občas napadají myšlenky, že jsem některé aspekty výchovy zanedbal. Dochází mi, že jsem děti nenaučil, neskromnosti, dravosti, podvádět, získavat výhody na úkor druhých,vykašlat se na někoho kdo potřebuje pomoc, dělat dluhy, lhát a snad ještě některé věci které se začínají v naší společnosti prosazovat a ve finále se hodnotí jako vyjímečné schopnosti a úspěšnost

tom004

Už se stalo, spokojenost.