Damiana

Myslíte si, že štěstí utíká před každým, kdo je chce dohonit?

Jak se o to své snažíte vy? Čekáte, až přijde samo nebo máte nějaký svůj tip na to, jak se k němu přiblížit? A kdy se štěstí člověku nejvíce vyhýbá?
Díky za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Nevěřím ve štěstí, ale v obyčejnou náhodu.
Doplňuji:
Nehoním se za štěstím a ani nečekám až za mnou přijde. Jsem spokojená se svým životem a nepotřebuji více lákadel. Štěstí a peníze není všechno – pro mě je důležitější svoboda a láska.

Další odpovědi
dudu

Již léta trpím pocitem, že štěstí před nikým neutíká. Údajně velmi přeje připraveným, ale občas podle lidové moudrosti také sedá na vola. Vyhýbá se lidem závistivým a též melancholikům a tragédům.

manon

Štěstí není třeba hledat ani hodnit. Jen se ho naučit vnímat. A k tomu je dobré to, co říká dudu – nebýt závistivý, nebýt škarohlíd…
Štěstí se skládá z maličkostí – klišé, já vím. Ale něco na tom bude. :)
Doplňuji:

  • ne hodnit ale honit

RyuzakiKate

Štěstí je opravdu jen ta zlatá muška, která si sedne vždy, když to nečekáme. Já se nikdy za štěstím nějak urputně nehonila, jen jsem dřela na věcech, které jsou pro mě důležité. Momentálně asi jedno z největších štěstí bude, když si dokážu vybrat vhodnou vysokou školu, která mi bude vyhovovat a kde už konečně najdu ty správné lidi.

tom004

Úspěšný člověk štěstí nehoní,ale naopak,jde mu naproti". Mnozí z těch,kteří si mysleli,že ho „uštvou“,nakonec stejně zjistí,že štěstí je úplně v něčem jiném.

balca

doporučuji přečíst http://knihy.hle­dajici.cz/deta­il.php?id=6988­&action=kniha

anonym

Stesti .. davno uz pro me neni o penezich … , o zamilovanosti … ,
ale o davani.
Mam stesti v tom, ze muzu lidi kolem me obdarovavat , at uz cimkoliv. -iv-

Damiana

Pěkné. Díky -iv- . 🙂