Avatar uživatele
Damiana

Myslíte si, že štěstí utíká před každým, kdo je chce dohonit?

Jak se o to své snažíte vy? Čekáte, až přijde samo nebo máte nějaký svůj tip na to, jak se k němu přiblížit? A kdy se štěstí člověku nejvíce vyhýbá?
Díky za odpovědi. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, manon, aramah, tom004, RyuzakiKate, anonym, anonym před 4278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevěřím ve štěstí, ale v obyčejnou náhodu.
Doplňuji:
Nehoním se za štěstím a ani nečekám až za mnou přijde. Jsem spokojená se svým životem a nepotřebuji více lákadel. Štěstí a peníze není všechno – pro mě je důležitější svoboda a láska.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Již léta trpím pocitem, že štěstí před nikým neutíká. Údajně velmi přeje připraveným, ale občas podle lidové moudrosti také sedá na vola. Vyhýbá se lidem závistivým a též melancholikům a tragédům.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Štěstí není třeba hledat ani hodnit. Jen se ho naučit vnímat. A k tomu je dobré to, co říká dudu – nebýt závistivý, nebýt škarohlíd…
Štěstí se skládá z maličkostí – klišé, já vím. Ale něco na tom bude. :)
Doplňuji:

  • ne hodnit ale honit

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Štěstí je opravdu jen ta zlatá muška, která si sedne vždy, když to nečekáme. Já se nikdy za štěstím nějak urputně nehonila, jen jsem dřela na věcech, které jsou pro mě důležité. Momentálně asi jedno z největších štěstí bude, když si dokážu vybrat vhodnou vysokou školu, která mi bude vyhovovat a kde už konečně najdu ty správné lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Úspěšný člověk štěstí nehoní,ale naopak,jde mu naproti". Mnozí z těch,kteří si mysleli,že ho „uštvou“,nakonec stejně zjistí,že štěstí je úplně v něčem jiném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

doporučuji přečíst http://knihy.hle­dajici.cz/deta­il.php?id=6988­&action=kniha

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Stesti .. davno uz pro me neni o penezich … , o zamilovanosti … ,
ale o davani.
Mam stesti v tom, ze muzu lidi kolem me obdarovavat , at uz cimkoliv. -iv-

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Pěkné. Díky -iv- . 🙂

před 4277 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek