Avatar uživatele
BANAN93

Myslíte si ,že si zde lidé vytvářejí další účty a pak se s nimi bodují ? :D

Doplňuji:
IP adresa měnit jde – záleží na připojení.....
Jen, že by to byla sranda nastavit nějakého „bota“ a po 4 hodinách BANAN93 68320 bodů, 2. místo Bolák 2150 :D

a pak BANAN93 BAN na servru, ale takového člověka snad ani zabanovat nejde … na IP to nepomůže, na acount – vytvoří si jiný, jo vlastně jde to nějak na ramky myslím (nebo na jiný komponent v PC)

já mam ted pevnou IP :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 17Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, aramah, kapka, iceT, johana 56, pusinka50, Lucijej, Gorbell, bolak, briketka10, Illines, zzzzz, osamělývlk, Kamionacka09, Poklička, Ivanka Nová před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

ano

Nevím jak ostatní, ale já to tak dělám. Moje duplicitní účty jsou barnajka, briketka10, manon, annas, IceT, Damiana, Dr. Axl a BANAN93

Určitě sis všimnul, že si většinou zakládám účty jako ženská, to aby mě nikdo nepodezříval.

Tak a teď si jdu dát hvězdičku a potom se párkrát opalcuju.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

ano

Nedáváš jinou možnost, ale asi to tak bude. Sice nechápu, k čemu jim ty body jsou, ale možná si jen potřebují kompenzovat nějaké komplexy. Mně je to jedno, ať se klidně bodují, nebo dobodují druhé 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

ano

Nemyslím, viem
Nie je žiadny problém vytvoriť ďalší profil, ak má niekto automatické prideľovanie IP dostane to, ktoré je voľné, tak sa mu môže meniť hoci aj doma, alebo na pracovisku pri každom zapnutí počítača…
1 – Sú tu užívatelia, ktorí tieto namnožené profily zneužívajú na svoje obohacovanie pomocou dobodovávania
2 – užívatelia typu ´Dr Jekyll and Mr Hyde´ jeden zlý – druhý dobrý
3 – užívatelia, ktorí nevideli iné riešenie, ako vytvorením nového profilu sa chrániť pred útokmi iného užívateľa, či na protest proti nekalým praktikám na tejto stránke. V ich prípade, kľudne si to môžte preveriť spätne – nepristúpili na vlastné dobodovanie
4 – užívatelia, ktorí si ani neprečítali Kódex a ´nezbadali´ zákaz vytvárania duplicitného účtu.
PS.
bolak, účet ´led´ nie je jeden z vašich? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

ne

Normálně zdraví lidi ne, tajtrdlíci možná ano.
Ale to je jejich problém co udělají se svým egem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

ano

Volila bych ale jinou možnost.
Pokud je více profilů založeno pouze pro zisk bodů,které stejně k ničemu nesou,je to podvod.Tito uživatelé zřejmě touží být na vrcholu za každou cenu.
Souhlasím v případě,že je někdo osočován či napadán,o založení jiného profilu z těchto důvodů požádá a původní deaktivuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ne

Doplňuji:
ale je to tu, já na bráchu – brácha na mě. Jsou tu klany.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

ne

Každému to je jedno ale stále se to tu řeší.
Já jsem ráda když dostanu bodík, na druhou stranu když ho nedostanu, necítím se nijak poškozeně..
Nesmí se to brát jako že jde o život, no a když nejde, jde o h…o 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

ano

A kromě toho mají i iné fígle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

ano

Co vím, tak na podobné poradně Poradte.cz si někteří lidé masírovali své ego, že se dohodli s nějakým uživatelem, že si budou střílet body. Pak v jednolivých rubrikách byli na vrcholu ti uživatelé, kteří dané problematice většinou moc dobře nerozuměli.
Myslím, že i tady se najdou nějací zoufalci, ale bych bych rád, kdyby tu nikdo takový nebyl. Mě je to jedno, já si na nic takového nehraju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

ano

z jedné IP adresy nejde hlasovat pro víc účtů
ale není zase takový problém si ty účty založit třeba v práci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano

Opět špatně zadaná anketa, takže výsledek je zkreslující. Z komentářů k odpovědím na tuto „anketu“ vyplývá, že někdo (mnozí) považují Odpovědi za hru a to dokonce za soutěžní hru! To je úplně mylný přístup. Odpovědi NEJSOU hra ani soutěž ! Ani komunitní chat ! Body jsou vyjádřením vděku za odpověď, radu, pomoc nebo čas, který odpovídající věnoval vypracování odpovědi. Já mám pevnou IP adresu, nejezdím do zaměstnání nebo do školy nebo jinam , kde bych si mohla pravidelně vypomáhat z cizí IP adresy a když už vypadnu z domu, rozhodně ne za tímto účelem. :)) Moje „kecací“ odpovědi zpravidla bodují „známé firmy“ a pokud odpovídám na odborné otázky, tam se hodnotíme většinou vzájemně nebo je to „zadarmo“, protože místních poměrů ( nebo-li kodexu) neznalý tazatel zpravidla nehodnotí. Mrzí mě to z toho důvodu, že nevím, zda si odpověď tazatel vůbec přečetl, nemám tzv. „zpětnou vazbu“. Onehdá se mi ale stalo, že jakousi svojí otázku o papoušcích, později tazatel doplnil o poděkování a názor. Věřte mi, že mi to udělalo větší radost než kdyby mi naklikal bůhví kolik bodů. A na závěr: mám obrazovku na monitoru nastavenou u Odpovědí tak, že mám skrytý pravý sloupec, takže o bodovém stavu ( svém i ostatních) nemám aktuální přehled a je mi to fuck. Tímto se omlouvám za pozdější odpovědi na případné zprávy ( taky vpravo…)

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana, anonym Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ano

Doplňuji:
vím 100% o dvou třech !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

ano

Doplňuji:
Jsem tu,abych neco zvedela ci se optala a body mne nelakaji.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

ano

Jsem pro to, aby se žebříky zrušily úplně. U jednotlivých otázek ať si bodování zůstane, ale ať se to, proboha nesčítá. Jakmile se někde začnou dělat bodovací tabulky a někdo má víc, je to pokaždé cesta do pekel. Vždycky se najdou ti, kteří si myslí, že čím víc, tím líp – i když z toho nic nemá a mít nebude, možná jen ten pocit, že je alespoň někde to největší číslo…:-)

(Jinak – když už tu jsme k sobě tak třeskutě upřímní – zkusím pár palčáků dohrabat i pod tímhle nickem…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

ano

Do nitra zdejších údajných klanů nevidím. Všimla jsem si ale, že pár lidí se zde dostalo ke „zlaté“ během půl roku. I při jejich pravidelném denním přispívání je to naprosto nemožné dosáhnout tak brzy zlata legální cestou. To je můj názor.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

ano

Ano. Druhá stránka zábavy na tomto serveru.Sice prý to nejde z jedné IP adresy, ale to mám pouze z druhé ruky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorbell

ano

Všude se někdo takovej najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano

Doplňuji:
Ale i když mají více účtů, bodovat se nemůžou z jedné IP adresy, ale z práce, školy atd… Nebo můžou mít kamarády a ti je mohou bodovat. Každopádně nechápu čloěka s max. počtem bodů v nějaké kategorii, o které slyší poprvé. A tady o ty body až tak moc neje, akorát uvidíte (u poctivých uživatelů), že dokážou podat kvalitní odpověď. Na jiných serverech se třeba za 100 bodů dostane triko s logem www stránek, ale to je zbytečné :)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

ano

Je jich víc, ale ne pro bodování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

ano

Doplňuji:
Já jsem ráda, že mám čas připojit se na jeden účet.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivanka Nová

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

ano

No, mě by se to totiž nechtělo dělat :D A navíc, neřeším jestli můj komentář má 10 palců nebo ani jeden. To je jak na facebooku, furt vám někdo píše ať mu lajknete to a to, ale k čemu jim to je, to nikdy nepochopím. A takové mají dnešní lidé priority. Aby měli co nejvíce lajků u statusů a fotek. Takže ANO, jsou tu mezi námi i tací :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

venkovane, česílko a aramah ty profily tu jsou a jak píšeš venkovane
ti tajtrdlíci si hladí svoje ego to nevím co je k tomu vede, jaký maj
důvod ??
česílko ty klany si rozdávaj body to je viditelné já taky dávám palečky
těm co mám ráda přiznám se ☺
aramah ty jsi spravedlivá a máš pravdu řešit by se to mělo, ale admin na to
prdí..

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Bohemica: to se mně vůbec nelíbí co říkáš, já už to hraju rok a ty najednou přijdeš s tím že to žádná hra není…

..a zrovna když sem vyhrával :(

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

briketka10: no ještě abys nevěděla :D :D

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ty víš o čem mluvím neéé !!

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

led: jo..na ten bych málem zapomněl…

původně můj, nyní putovní

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ale umíte hezky, několika jazyky, ty brďo…

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

banan: těch 2150 je zkreslujících, ono mi to naběhlo těsně před dosažením zlatý placky, kdy mě dobodovávali, abych už to měl zasebou :)

uvidíš cca za 10 dní, jak to rychle spadne a budu mít natotata 1200

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

bolaku ( ve všech inkarnacích ), máš kliku, že taky nejsi >ocko< 🙂

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

A teď se jdu předělat zase na bolaka :)

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Jééééé, to se celý den nezastavíš......

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Lucijej: No řeknu Ti, někdy je to fuška… :)

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Tak to nezávidím :D Já toho mám dost sama za sebe a ještě, abych si hrála na další čtyři lidi......

před 4156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

To je fakt.Nestíhám nahánět písmenka,natož si pamatovat,zda jsem mudr či pudr,beďar či nežit,krásnoočko či modroočko atd.....

před 4155 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby