Myslíte si , že si „mazal“ vybudoval důvěru a kredit ?

Viz kodex, hlava II – pozitivní chování !
Doplňuji:
Bohemico a proč si myslíš, že tady mám snahu zavádět, podle Tebe, rozbroje ?!Ukaž mi moji otázku nebo odpověď, která ty rozbroje vyvolává ! Já se tady snažím o to, co jiní přehlížejí, tedy o to, aby byl admin spravedlivý ke všem stejně, aby ti, kteří mají dobré otázky a odpovědi, nebyli nějakými jedinci mazání. Jsem přesvědčen, že takových, co chtějí, aby tyto stránky fungovali jako dříve, je spousta, jen nemají odvahu se někomu postavit! Už ti jenom chybí palec od …
P.S. Jsi další člen The Magnificent Seven ?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Myslíte si , že si „mazal“ vybudoval důvěru a kredit ? Při pomyšlení že 5000 a 10000 bodu získají jen ti nejlepší a nejzodpovědnější. Tak tady soudruzi udělali chybu.
Doplňuji:
Administrátor by měl něco v této věci udělat. Je to jeho poradna a vizitka.Kdo tu bude klást otázky když nebube mít jistotu že otázky projdou,nebudou smazány?Samozřejmě se jedná o otázky co splňují požadavky poradny.V tomto případě my uživatelé nemůžem nic udělat.Maximálně opustit tuto skvělou poradnu. Včera tu smazal někdo otázku, Dárce krve kdo si může odečíst penize ze základu daně za odběr. Co je na ni špatného?

Další odpovědi
anonym

Pokud „mazal“ smazal příspěvky odporující kodexu a pravidlům, tak zcela určitě. Jestliže se však jedná o toho chudáka, co si tu řeší své komplexy a ruší příspěvky mosoje a dnes třeba tu nejlepší odpověď na Aleshovu otázku na slova končící na „h“, tak si taky něco vybudoval (nebo spíš ušil – z ostudy kabát). Někdo tu při tom promazávání příspěvků regulerně blbne a škodí. Tvor nemocný, avšak mocný nahlašovat porušení kodexu. Sám by jím zasloužil být umlácen.

anonym

Důvěra a „kredit“ u koho? U ostatních uživatelů určitě ne. U admina také těžko, když tzv. mazal často nechává mizet otázky nebo odpovědi, které ničím neporušují ni kodex, ni platné zákony ČR a postižení se u admina následně dožadují svých práv. Jsou tu uživatelé, kterým bylo právo mazat odňato a pokud by bylo někým neustále mazáno z nesprávných důvodů, tak by admin asi zasáhl steným způsobem. A pozitivní chování? Barbakane, že zrovna ty, který sem stále máš snahu zavléknout nějaké rozbroje, hádky ap. ty se zrovna tímhle neoháněj!
Doplňuji:
Barbakan, to máš jednoduchou odpověď na tvůj dodatek k o tázce: Kdy ses ptal na cokoliv, co nesouvisí se samotným fungováním a chodem Odpovědí nebo s některým z uživatelů, nebo nepatří do rubriky zábava a aktuality?

Bedy

Prosím, už tohle neřešte! Akorát tím mazala podporujete v jeho další aktivitách. Když uvidí, že si lidé stěžují a jsou naštvaní, tak toho akorát motive dál, aby v tom pokračoval.
Stěžujte si administrátorovi, email tady máte na stránkách a řešte to s ním.

Nebo si snad myslíte, že se mazal přizná? Nebo že tady jiný uživatel to vyřeší??

Drap

U svých věrných určitě.

hanulka11

Já nechápu, že se v tom stále pitváš – sám víš ,že je to k ničemu . Užívej si raděj pěkné neděle .