Avatar uživatele
zzzzz

Myslíte si, že se u nás někdy vyřeší ty násilnosti na stadionech?

Kdy jste měli naposled odvahu jít na nějaké velké fotbalové utkání?

Já tam nebyla už skoro 20 let ☹ Bojím se ☹

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/331381-chladek-se-rozciloval-nad-chuligany-chce-pro-ne-dozivotni-zakaz-vstupu-na-stadion.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, marci1, Luboš.S před 3657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luboš.S

Odpoveď byla označena jako užitečná

Asi ne. Domácí klub zatáhne pokutu, opraví sedačky a všichni budou hrát mrtvého brouka jako vždy a čekat na další návštěvu vygumovaných poláků jako naposled v Ostravě.
Doplňuji:
Přesně jak se dalo čekat, to je prostě hnus!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/331286-politikum-se-nechce-kvuli-radeni-na-stadionech-zprisnit-zakony.html

Upravil/a: Luboš.S

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1, zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Nevyřeší. U nás v Česku se totiž nikdy nic pořádně nedotáhne do konce. Takže si fotbalisti celý svůj fotbal z mého pohledu můžou strčit do análu – já mám stejně radši hokej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas


Přestože bych si to velice přál, moc tomu nevěřím, neboť u nás chce každý o všem rozhodovat, ovšem za nic nést zodpovědnost.
Přitom by stačilo příjmout opatření z Nizozemí, Německa nebo Anglie.
Pro začátek bych nechal ty frajery z utkání Ostrava-Sparta vše osobně opravit a to samozřejmě na vlastní náklady.
_

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

možná ano, ale za jakou cenu. Na fotbale jsem byl v roce 2008 v Praze. A někdy jsem z toho neměl dobrý pocit. Když musím jít kolem policajtů na koni, těžkooděnců, měl jsem chuť odejít. A někdy ten zápas byl vynikající, doslova pastva pro oči. Domnívám se, že určité zápasy slouží pro některé lidi jako ukázka sily, nebo něčeho. Nevím, co si mám myslet o lidech, kteří se bijí jenom proto, že každý je z jiného města a přijel podpořit svůj tým.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ja byla vloni na podzim ..v plzni hrala sparta ..bohuzel jsme sedela hned vedle spartanskyho kotle..
delila nas od nich sice sit..ale plyvancu bylo habadej a hazeli na tu sit kelimky s pivama .. ( obe strany ) ..( to ja jsem si to moje strezila , kdyz stalo 50 kc ) :) …naopak jsem jeste otvirala hubu, kdyz hazeli kelimek smerem ke me .. :p

syn me na fotbal pozval..puvodne jsem myslela, ze z lasky ke me..ale kdovi jaky mel se mnou umysly !

  • iv-

před 3657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂 nominace do diskuze 🙂

před 3657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

http://www.you­tube.com/watch?v=ngY­KIrZJ-TA

syna tam vidim..sebe ne :) ..tak to bylo v srpnu ..vloni

před 3657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tak štěstí, že jste to ve zdraví přežila 🙂

před 3657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

naopak..ted uz budu chodit jenom k jejich kotli..kdyz je tam " pivo " zadarmo :p

před 3656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport