zzzzz

Myslíte si, že se u nás někdy vyřeší ty násilnosti na stadionech?

Kdy jste měli naposled odvahu jít na nějaké velké fotbalové utkání?

Já tam nebyla už skoro 20 let ☹ Bojím se ☹

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/331381-chladek-se-rozciloval-nad-chuligany-chce-pro-ne-dozivotni-zakaz-vstupu-na-stadion.html

Nejlepší odpověď
Luboš.S

Asi ne. Domácí klub zatáhne pokutu, opraví sedačky a všichni budou hrát mrtvého brouka jako vždy a čekat na další návštěvu vygumovaných poláků jako naposled v Ostravě.
Doplňuji:
Přesně jak se dalo čekat, to je prostě hnus!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/331286-politikum-se-nechce-kvuli-radeni-na-stadionech-zprisnit-zakony.html

Další odpovědi
cochee

Nevyřeší. U nás v Česku se totiž nikdy nic pořádně nedotáhne do konce. Takže si fotbalisti celý svůj fotbal z mého pohledu můžou strčit do análu – já mám stejně radši hokej.

Mirdas

Přestože bych si to velice přál, moc tomu nevěřím, neboť u nás chce každý o všem rozhodovat, ovšem za nic nést zodpovědnost.
Přitom by stačilo příjmout opatření z Nizozemí, Německa nebo Anglie.
Pro začátek bych nechal ty frajery z utkání Ostrava-Sparta vše osobně opravit a to samozřejmě na vlastní náklady.
_

Kelt

možná ano, ale za jakou cenu. Na fotbale jsem byl v roce 2008 v Praze. A někdy jsem z toho neměl dobrý pocit. Když musím jít kolem policajtů na koni, těžkooděnců, měl jsem chuť odejít. A někdy ten zápas byl vynikající, doslova pastva pro oči. Domnívám se, že určité zápasy slouží pro některé lidi jako ukázka sily, nebo něčeho. Nevím, co si mám myslet o lidech, kteří se bijí jenom proto, že každý je z jiného města a přijel podpořit svůj tým.

gagaga

ja byla vloni na podzim ..v plzni hrala sparta ..bohuzel jsme sedela hned vedle spartanskyho kotle..
delila nas od nich sice sit..ale plyvancu bylo habadej a hazeli na tu sit kelimky s pivama .. ( obe strany ) ..( to ja jsem si to moje strezila , kdyz stalo 50 kc ) :) …naopak jsem jeste otvirala hubu, kdyz hazeli kelimek smerem ke me .. :p

syn me na fotbal pozval..puvodne jsem myslela, ze z lasky ke me..ale kdovi jaky mel se mnou umysly !

  • iv-

zzzzz

🙂 nominace do diskuze 🙂

gagaga

http://www.you­tube.com/watch?v=ngY­KIrZJ-TA

syna tam vidim..sebe ne :) ..tak to bylo v srpnu ..vloni

zzzzz

Tak štěstí, že jste to ve zdraví přežila 🙂

gagaga

naopak..ted uz budu chodit jenom k jejich kotli..kdyz je tam " pivo " zadarmo :p