MoroAirWolf

Myslíte si, že se jednou VŠICHNI lidé poučí a budou k přírodě a její fauně aspoň trochu ohleduplný?

Budu zase ráda, když odpovíte a něco k tomu napíšete :D

Nejlepší odpověď
Funna

Ano, jednou určitě :D

Doplňuji:
jsem optimista, dakže doufám, že se někdy vzpamatují…a doufám, že to bude co nejdřív…

Další odpovědi
beer

Ano, jednou určitě :D

Podle mne sice ano, ale teprve až bude většina přírodních zdrojů natolik zdevastována, že si i mocní konečně uvědomí nenahraditelnost těchto zdrojů. Teď jde jen o to, zda nebude příliš pozdě..

anonym

Ano, jednou určitě :D

Doplňuji:
Ano ale až za x tisíc let, až jim dojde, jak to tu vlastně vypadá, a že to tak už nejde, pokud jim to teda vůbec někdy dojde.

Agneta

Ano, jednou určitě :D

Určitě bude ta situace na konci století mnohem lepší:D
Jako když porovnáme dnešek s těmi začouzenými městy v 19.století, a jedovatými řekami v 20.století, v kterých se dnes dá koupat(Jizera):D

Fyzik

Ano, jednou určitě :D

Podívejte, byl by to opravdu zázrak, kdyby se lidstvo během svého složitého vývoje na tak malé a přitom plodné zemi nenapáchalo nějaké škody ve smyslu vyhubení živočišných druhů. Máme tu na to velký vliv a je sakra těžké nic nepokazit. Třeba korálové útesy, nikdo vlastně neví, co s nimi dělat.

Ale spěje to k postupné minimalizaci ztrát, což je dobré.
Doplňuji:
Je naprostý nesmysl tvrdit, že vymřela za posledních 40 let polovina obratlovců. Vymření znamená, že neexistuje živočich onoho druhu. A tak zlé to není.

Banán88

Někteří ano jíní zas ne :/

… ani se k tomu nechci nejak zvlast vyjadrovat, mam dve kocky sebrane z ulice hrobnikovi z lopaty. Stalo mnoho penez, usili veterinare a jejich vlastnich sil ktere jim jeste zbyly, aby prezily, bojovaly neskutecne, kazda ma do dnes trvale nasledky, nektere vetsi nektere mensi, kazdopadne si to ani v nejmensim nezaslouzily.. Tento dokument hovori za me, doporucuji shlednuti vsem, ale POZOR!!! Neni pro vsechny zaludky.. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ce4DJh-L7Ys

marci1

Ano, jednou určitě :D

Jsem optimista, takže stále doufám, že lidé prozřou a uvědomí si, že přírodu, zvířata, rostliny, stromy, čisté ovzduší k životu potřebují. Jenže pokud lidé budou stále jen toužit po nových věcech, jejichž výroba naši planetu ničí, pak nám a našim potomkům asi nebude pomoci. 🙂

ivzez

Bohužel ne :(

Doplňuji:
Přemýšlím, proč se ptáš jenom na faunu.
Podle mne bychom si stejně měli vážit flóry
a nerostného bohatství …