Rokio

Myslíte si, že se dožiji roku 2050?

Rád bych viděl, jak bude svět vypadat v tomto roce a které zde budou vynálezy a technologie.

Odpovědi
tvaruzekcz

Jestli se dožiješ roku 2050 netuším, ale na internetu je unikátní internetová stránka vytvořená analytiky mezinárodní společnosti Kaspersky Lab a známým futurologem Ianem Pearsonem, která ukazuje, jak by měla Země vypadat za 30 let. Web je interaktivní a jeho návštěvník si může vybrat z 80 světových měst jednu nebo více předpovědí o budoucnosti lidstva v horizontu 10 až 30 let.

https://2050.earth/

iceT

Pokud je ti 20–30 let, a nepřejede tě na přechodu pro chodce nějaké auto, tak by se ses roku 2050 kliďánko mohl dožít.