poa.li

Myslíte si, že se dá žít zcela bez pevné potravy? Přeji…

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, za určitých podmínek. Třeba lidé v komatu taky nejí, a dostávají jen výživu. I když by se to asi dalo, tak to musí být hrozné.

Další odpovědi
Ella

Pokud nejste v nemocnici a nelezite v komatu, tak ne. V te je totiz vyvazeny pomer vitaminu, mineralu a latek, ktere telo potrebuje, clovek doma by si neco takoveho nikdy „nenamichal“.

lexx

Poznáme po prvním lednu. Reforma pokračuje.

anonym

Po tekuté potravě přichází hlad. Něco k trávení člověk potřebuje. Vy jste v nemocnici?