yetti

Myslíte si, že se dá koupit také slon?

Malá dcerka se mě dneska ptala, zda se dá domů koupit slon.
Tak jsem se rozhodl, že se na to přeptám.

Nejlepší odpověď
Hlada

Smozřejmě, že se dá koupit. Doporučuju spíš indického, protože s jeho domestikací jsou větší zkušenosi a nebudete mít tak velké potíže s ochránci přírody oproti tomu, kdybyste se rozhodl pro slona afrického. Náklady na dopravu budou ale vyšší.

Další odpovědi
venkovan

Zajděte do hračkářství ať si vybere.

Lenjička

Myslím, že ano. Zoo si ho taky kupuje. Myslím, že ale musíte splňovat určité podmínky. Jako když chcete miminko, tak musíte mít pro něj místo a věci. I ochránci budou něco takového požadovat 🙂

hanny 2

Raději to dcerce ani neříkejte,určitě ho bude chtít koupit!!!