jirka F

Myslíte si, že se bude letos v létě v ČR opakovat rok 2015, co se veder a sucha týká?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Zatím to vypadá (viz odkaz), že letos bude spíše La Niňa než El Niňo (který řádil 2014–2016). Takže čekám spíše deštivé a studené léto. Ale kdo ví … Každopádně se spíš bohužel musíme připravovat na extrémní požada než na průměrné…

Zdroj: https://www.cli­mate.gov/news-features/blog­s/enso/march-2022-la-ni%C3%B1a-update-three-bean-salad

Další odpovědi
Drap

Nepřemýšlím o tom co nemohu změnit. Nechám se překvapit.

_Bůh_

do budoucna bude takových roků určitě vícero, exponencionálně
CO2 v atmosféře co vypouští člověk, je v extrémních číslech a otepluje planetu

paul1

Měly by se prý opakovat extrémny. Veliká sucha a potom povodně. No uvidíme.

Kryšpín

Na tuto otázku by nejlépe odpověděla, Greta Thunberg Activist climate Sverige