dabel

Myslíte si,že rodina je základ státu?

Nejlepší odpověď
Mili @

Rodina v dnešní době musí každopádně držet pospolu, protože je na ni útočeno ze všech stran!
Nájemné, ceny benzínu, potravin, placení u doktorů, v lékárnách, na úřadech…
A i to pivo pořád zdražuje!
😁

Další odpovědi
hanulka11

Když to nefunduje v rodině ,nefunguje to ve státě.

Monny

Rodina by mněla být základ státu a taky stát by mněl pro rodinu dělat víc než dělá.U nás to tak není.Důležité je aby rodina stála při sobě v dobrém i zlém.

dudu

Rodina, labilní základ státu – stát, labilní základ rodiny
Rodina je základ státu. Rozpadá-li se rodina, rozpadá se stát. A naopak, rozpadá-li se stát, rozpadá se rodina. …

http://www.blis­ty.cz/art/39624­.html