Kerynka

Myslíte si že prodávat anglický programy v Česku je normalní ? Proč to sakra nepředělaj do češtiny když to tady prodavaj

Nejlepší odpověď
dědapetr

V tomto státě se není čemu divit tady je možné všechno.Vše pro peníze.

Další odpovědi
Děda Louda

Proč se, sakra, nenaučíš angličtině?

Scalex

Ano, myslím, že je to normální. Angličtina je nejrozšířenější světový jazyk a podle mě by ho měl slušně ovládat každý už na základní škole. Za pár let bude ten, kdo nebude umět slušně anglicky (nebo alespoň německy) odepsaný. Už dneska se v mnoha firmách v Česku mluví anglicky (kvůli zahraničním vlastníkům či pracovníkům) a ten trend bude vzrůstat.

Jinak jak píše další odpovídající – náklady na překlad jsou dost vysoké a pokud jde o produkt, kterého by se v Čechách prodalo málo nebo kde by zkrátka náklady na překlad převýšily zisk z prodeje, tak nemá cenu překlad dělat.

Hykam

Jde o to, kolik se v ČR prodá licenci ( u programu kde předpokládají prodej několika desítek licencí se nevyplatí nechat program přeložit).
Čeština k některým programům se dá najít na netu např: http://cestiny­.idnes.cz/ ale nečekejte, že tam najdete nějaký specializovaný program, který využije jen pár uživatelů.