Lumpy

Myslíte si, že přistání na měsíci bylo falešný??

Na fotkáach a videích nejsou vidět žádný hvězdy, a ta chůze se dá udělat tak, že normální záznam pustíte 2× pomaleji a stíny jdou na jiný strany na jedný fotce http://i.idnes­.cz/09/072/gal/KUZ2c6bf1­_A11_salutova­ni.jpg třeba tady.

Nejlepší odpověď
led

Môžte mať ten pocit na základe rôznych informácií. Ale profesionální dezinformátori si dávajú veľký pozor, aby ich nenachytali na nejakom detaile. Ja osobne verím v to pristátie, ale či práve toto bolo prvé sa asi nedezvieme. Pekne musíme veriť, že ano.
Nepodarky sa jednoducho nepriznávajú…

Další odpovědi
franku

Kdyby to bylo jen jako,tak na to Rusové kápnou

dudu

Myslím, že nebylo falešné. Amíci ty svoje Saturny vypustili do vzduchu jen tak ze srandy a rusové všechny „falšované“ přímé přenosy z Měsíce jim „rádi“ sežrali i s navijákem.

pokazdejinak

jasně, že bylo pravé – vždyť tam pak amíci lítali o sto šest, dokud to rozpočtový výbor nezkrouhnul… osobně nemám moc ráda tyhlety mystifikace, co všechno nám vlády tají apod. – vždyť např. u nás – co se všechno proflákne… myslím, že USA jsou v tomhle úplně stejný

jo a hvězdy na Měsíci opravdu vidět nejsou – je to otázka světelnosti – když zabíráte přesvětlený povrch Měsíce, hvězdy jsou prostě moc tmavé

mimochodem – pan Asimov to v jedné povídce hezky vysvětlil, mj se tam taky odehrála velmi tichá vesmírná bitva, tak jak by to ve vakuu mělo být… ale my jsme zblblí ze všech těch filmových trháků, kde je spousta hvězd a vesmírné lodě tak hezky hlasitě vybuchují :)

bigbít

Myslím, že je to falešné…

dědapetr

Je mnoho pro a mnoho proti,jak má člověk vědět co je pravda.http://spe­edy-world.blog.cz/0906/prav­da-o-pristani-na-mesici-dokument

mosoj

Již zde bylo několik diskusí, ale tuto považuji za nejzajímavější.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byli-americane-skutecne-na-mesici

fortin

Někde na netu vysvětlovali jak nejde porovnávat to co vyfotí někde v poušti a na Měsíci. Takových pochybností jsou zde miliony a podobné blbosti mají za úkol zpochybnit úplně všechno a přitáhnout návštěvníky na blogy. Už je těch konspirací tolik že by to mělo vést jen k myšlení, ne k víře že lež je pravda. Ne každý je odborník. Když podobný nesmysl napíše novinář nebo začínající spisovatel, nic netušícího čtenáře uvede do svých bludů. Skleněné tunely UFO atd.