gurmanek

Myslíte si, že po celonárodním šití roušek bude na podzim celé Česko stloukat rakve?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemyslím. Stloukali snad rakve pro více než 70 000 mrtvých kvůli nemocem srdce, rakovině a mrtvici? Obětí Covid 19 bude zřejmě jen pár stovek, to už víc lidí zahyne kvůli vlastní hlouposti. https://www.kur­zy.cz/zpravy/520694-statistika-umrti-cechu-tyto-nemoci-nas-zabijeji-nejcasteji-prehled/

Další odpovědi
Alesh

Ne, to si nemyslím.

briketka10

Ne.

Kryšpín

Záleží kam to netopýr nasměruje.

Ponožka99

To určitě ne… To je blbost!

briketka10

? 😁

gurmanek

>Kepler já mám narozdíl od tebe ke všem RNA virům respekt a zajíci se vždy počítají až po honu.