anickakocick

Myslíte si, že pár kapiček spermatu holku oplodní??

Myslela jsem to jako takže svůj úd vytáhne, když zrovna začne ejakulovat, jak se říká. Takže pár kapek zůstane v pochvě, ale většina jde na zem. A má na to vliv, že je to rom?? Jen tak se ptám, nemá to žádný jiný důvod ☺️😅😘

Nejlepší odpověď
Filip84

Samozřejmě!

Stačí i praeejaculatio.

Šance je, přirozeně, řádově nižší, než při řádné a plné ejakulaci, nicméně pořád je značná.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Preejakul%C3%A1t

Další odpovědi
Drap

Stačí jedna kapka.

rrihamirek1

Holka holka, to jsou veci! To nemuzes soulozit bez ochrany!

„Přerušovaná soulož sice znamená, že muž vytáhne penis z vaginy před ejakulací, ale tahle metoda je coby antikoncepce úspěšná pouze na 81 až 96 procent. Žena může otěhotnět i v případě, že do ní muž neejakuluje. Při vzrušení vylučují muži čirou tekutinu, která obsahuje spermie, a k oplodnění tedy může dojít i tak. Vylučování této tekutiny je intenzivnější, pokud muž měl v posledních dnech pohlavní styk nebo masturboval.“

Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/vzta­hy/5-nejcastejsich-mytu-a-pover-o-otehotneni.A071101_105­237_sexualita_bad

https://www.a­marex.cz/preru­sovana-souloz/

Zdroj: https://www.a­marex.cz/preru­sovana-souloz/

paul1

Pozor na nechráněnou soulož. Znal jsem kluky, minule je výstižně pojmenoval Patrik Hartl, když byl u Karla Šípa. Začínalo to na p, dál psát nemohu, asi by mi to bylo smazáno. Takže tito nezodpovědní kluci dřív, než šli na rande, tak mastrubovali, aby potom při souloži déle vydrželi.

zjentek

Fuj tak to je HNUS PĚTIFIALOVÝ, nechat se vycákat nepřizpůsobivým 🤦‍♂️

da ny

anickoko… také se říká, že „Myslet znamená nekdy, také ho*no vědět!“ ;D ( to nám říkal učitel na základní škole)
Podobné informace máte mít v malíčku, než jste začala poprvé souložit ;)
Kondom to jistí. Vymetači komínů tak neroznášejí HPV viry, pohlavní nemoci a nechtěné potomky. Davajky pak chrání především sebe a další (budoucí) partnerky svého partnera ;D

Filip84

da ny: „Davajky“ pravíš rádodajkám?

Filip84

Rasa, barva kůže, národnost, nebo podobné věci, opravdu jakkoli relevantní nejsou. Pokud je to samec rodu homo sapiens sapiens, což černý, bílý, žlutý, malý, velký, je, a pokud duos testiculos habet et bene pendentes (tj. má koule), může oplodnit.

anickakocick

Já nejsem rasistka, ikdyž vlastenka jo. A navíc jsem to myslela všechno ze srandy. Ale díky 😘

Filip84

Aha, pak náš humor není vzájemně kompatibilní, no nic, to bývá, poněkud.

Jinak si klidně rasistka buď, nebo nebuď, já si rozhodně nikdy nic nemyslím. Buď vím, nebo nevím.

rrihamirek1

Jsem rad, ze i mladi lide jsou vlastenci k narodu ceskemu. Palec vzhuru mlada slecno (y)!!!

rrihamirek1

Nevim jestli mlade devce umi latinsky a uz vubec nema za sexualniho partnera papeze, kteremu by kontrolovala varlata a pote zvolavala tuto frasi.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.