Avatar uživatele
Jakub

Myslíte si, že Odpovědi.cz jsou sociální sítí?

Odpovědi.cz jsou sociální sítí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Domníváme se, že nikoliv, protože je na mém rozhodnutí kolik informací o své osobě a okolí uvolním do sítě. Určitá opatrnost a diskretnost je určitě na místě.
Sympatická je na těchto stránkách především možnost bez ostychu se, za respektování běžných společenských norem, ptát a diskutovat prakticky o všem a jistota, že často obratem obdržím většinou smysluplnou informaci či radu.
Doplňuji:
je ovšem fakt, že z každé události lze dosti vyčíst., např. jestliže je moje paní bytná několik dnů mimo domov a neozývá se a pak na svém účtě vidím, že někde v určitý čas proběhl výběr třeba tisíckovky pak jsem v klidu a beru na vědomí, že choť žije a je zdravá protože mírně utrácí. Cizí ruka by účet ihned vytunelovala až do limitu. Souhlas?

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
faktor82

Z Wikipedie:
Sociální síť (správnější ale méně používaný název je společenská síť, komunita) je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť se tvoří na základě zájmů, rodinných vazeb nebo z jiných důvodů… Tento pojem se dnes také často používá ve spojení s internetem a nástupem webů, které se na vytváření sociálních sítí přímo zaměřují (Facebook, Lidé.cz, …), sociální sítě se můžou vytvářet také v zájmových komunitách kolem určitých webů, například na jejich fórech.

Mě teda vyplývá, že je i není. 🙂

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Sociál­n%C3%AD_s%C3%ADť

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já si myslím,že to tady jde pěkně rychle do kopru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek