Super guy

Myslíte si, že někdy bude komunistický režim v Číně, Vietnamu a na Kubě svržen?

Nejlepší odpověď
Drap

Nic netrvá věčně. Vše jednou skončí.

Další odpovědi
Hufnágl

Tak to mně žíly netrhá. Já bych chtěl vědět, kdy bude v ČR dobře pro obyčejné lidi.

ElonMusk

Někdy jistě – nic netrvá věčně, a pokrok nezastavíš. Tragikomická směsice kapitalosocia­listické diktatury nemůže trvat věčně. S rozvojem technologií se zmíněné země zcela jistě promění. Mohu doporučit knihu Life 3.0 (M. Tegmark), která pojednává mmj. o změně planety vlivem technologií.

Pepa25

Hunfágl: Kde bydlíte? Že bych vám přinesl aspoň krajíc chleba každé ráno, ať nám neumřete hlady …

Hufnágl

Mám lesní zámeček na okraji Karlových Varů. A chleba prosím tmavý.

Pepa25

Hrdý volič strany, která už 7 roků vládne nadává na poměry, a ještě má roupy – to je symptom konce světa 😉