Monny

Myslíte si,že nám příroda začala vracet,to jak se k ní chováme?

Mám na mysli jaký jsou dnes živelný katastrofy atd…

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano, už jsem to tu psala několikrát.
„Nechovej se k nikomu tak, jak nechceš aby se on choval k tobě“ Není to přesné znění,ale snad rozumíte tomu co chci říci…

Další odpovědi
annas

Připojuji se ke Kropítce. Tato otázka již byla položena několikrát.

Občas by stačilo použít vyhledávací lištu.

dabel

Ano začala!Přírodě prostě nikdo neporučí a ta jednou ukáže co je vní.

poa.li

Je to zákon o příčině a následku. Řekl bych, že ovlivňujeme své okolí takovým způsobem, že logické odezvy jsou takové jaké jsou. Jediná možnost je, myslím, začít u sebe. U své závistivosti, zloby, chamtivosti, chtění atd. Zdravím