nikolkap

Myslíte si že může třináctiletá holka ke kosmetičce??

Jedna kámoška si chce nechat vyčistit obličej ale její mamka říká že je na to ještě malá.Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím,taky že je to ve třinácti zbytečné, ale proč ne. V návštěvě kosmetičky jí nic nebrání

Další odpovědi
baghira

Může, a pokud je to akné ošklivé, tak by určitě měla.

Deli

Kosmetička je odborník na pleť, určitě tedy není od věci, když ji – pokud to její pleť potřebuje, navštíví.

Damiana

Nevidím v tom žádný problém. Pokud má problémy s pletí, není nic lepšího, než si pokožku nechat odborně ošetřit – místo toho, aby si něco na ksichtíku nípala špinavými nehty. A určitě jí dobrá kosmetička poradí i s domácí péčí.
Pokud má ale akné, to je nemoc, která patří do „rukou“ dermatologovi. Myslím, že šikovná kosmetička by ji s ním na kožní stejně poslala.

Lucijej

Mě dokonce mamka ke kosmetičce sama přivedla, protože jsem v té době měla velké problémy s akné. A musím říct, že pravidelné čištění u kosmetičky mi pomohlo.

ddolenska

myslím, že ano, ale pouze s domluvou pleť vyčistit a nepoužívat žádné krémy jsou většinou pro starší a pleť by se zbytečně zatěžovala. Pakdoporučuji používat desinfekční krémy a mé doporučení je mast z trávy ale domácí.