Avatar uživatele
nikolkap

Myslíte si že může třináctiletá holka ke kosmetičce??

Jedna kámoška si chce nechat vyčistit obličej ale její mamka říká že je na to ještě malá.Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Myslím,taky že je to ve třinácti zbytečné, ale proč ne. V návštěvě kosmetičky jí nic nebrání

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Může, a pokud je to akné ošklivé, tak by určitě měla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Kosmetička je odborník na pleť, určitě tedy není od věci, když ji – pokud to její pleť potřebuje, navštíví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nevidím v tom žádný problém. Pokud má problémy s pletí, není nic lepšího, než si pokožku nechat odborně ošetřit – místo toho, aby si něco na ksichtíku nípala špinavými nehty. A určitě jí dobrá kosmetička poradí i s domácí péčí.
Pokud má ale akné, to je nemoc, která patří do „rukou“ dermatologovi. Myslím, že šikovná kosmetička by ji s ním na kožní stejně poslala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Mě dokonce mamka ke kosmetičce sama přivedla, protože jsem v té době měla velké problémy s akné. A musím říct, že pravidelné čištění u kosmetičky mi pomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ddolenska

myslím, že ano, ale pouze s domluvou pleť vyčistit a nepoužívat žádné krémy jsou většinou pro starší a pleť by se zbytečně zatěžovala. Pakdoporučuji používat desinfekční krémy a mé doporučení je mast z trávy ale domácí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek