Lgee

Myslíte si, že může existovat nějaká hezká holka bez make-upu?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano

Samozřejmě, že ano. 🙂
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/galerie/ga­lerie-krasky-bez-make-upu.html?image­Id=1631883&bac­kId=443538#1631886

Další odpovědi
tforro

Ano

Ano, bohužel si většina ženských myslí, že bez makeupu nejsou hezké, tak se tím natřou, zmalujou a jsou z nich obyčejný tuctový holky.

yuko

Ano

Bednaricek

Ano

stear

Ano

RyuzakiKate

Ano

No jasně, třeba já! Nemaluju se a ani nechci. Nejvíc mě může nas*at, když mi začne nějaká jiná zástupkyně ženskýho pohlaví promlouvat do duše, že bych mohla zkusit aspoň řasenku.
Malujou se ty škaredý, já to nepotřebuju ;D

iHarry

Ano

Mc Merkurion

Ano

…ty musíš bejt ohledně ženskejch pořádně zamindrákovanej, když dokážeš vytvořit takovouto anketu, zvedni se už od PC a vyraž někam mezi lidi, ať potkáš to ohavné ženské plémě, co s námi tak zametá…
…množství mejkapu je většinou přímo úměrné inteligenci a věku „holky“…

quentos

Ano

Děláš si srandu? Seš ty vůbec heterosexuál, že takhle mluvíš?
Samozřejmě. A taky si myslím, že před podřadící spojkou se píše čárka.

anonym

Ne

Ne, nemyslím si to.
Já to vím.

jáára

Ano

Tw!st

Ano, ale je to prakticky nemožné.

dubraro

Ano

Jejda, a kolik!

Poklička

Ano

stear

Co je to za hloupou otázku? O.o

quentos

Taky jsem valil voči.