maschera

myslite si ze moudrejsi lide jsou vzdy ti starsi?

Odpovědi
dudu

Zcela určitě to není pravidlo, ale jsem si jist, že vždy je dobré si vyslechnout jejich názor, či radu.

Ella

ne, na věku nezáleží… znám hodně lidí, kteří se ve čtyřiceti chovají jako idi*oti…

hanulka11

myslím,že tím stářím to nebude …starší člověk má jen víc zkušeností

sejtanka

Stačí shlédnout pořad"nikdo není dokonalý"a uvidíte sama,že tomu tak není.

SajmonModer

Hanulka to zase napsla za mne :D

coco

Kde nic není od narození,tam ani stáří nepomůže…:)))