zvonisek

Myslíte si, že mohu mít bipolární poruchu, tzv. maniodepresivní psychózu?

Mivam několikrát za den změny nálady. Neprumerene situaci. Chvíli jsem moc veselá a chvíli příliš smutna. Chtěla bych byt konecne šťastná bez těchto stavů.

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud máš pocit, že je to opravdu nepřiměřené, navštiv lékaře. Může to mít různé důvody od poměrně banálních a přirozených až po poměrně závažné, které by bylo vhodné řešit…

Další odpovědi
yuko

Jé, tak se mi to střídá celý život a nenapadlo mě se tím hlouběji zabývat. Která ženská není chvili veselá a chvíli zase smutná. Můžu se snad smát, když si ve zprávách přečtu, že dánský konstruktér může dostat za to, co udělal třeba jen 15 let? Je to ale moje chyba, že jsem to vůbec četla. Pak jdu ven a jsem veselá a usmivám se, raduji se ze života.

led

So zdravotnými poruchami sa s dôverou obráťte na odborníkov – lekárov.
Život nie je len prechádzka krásnou prírodou, život je aj boj o tú krásnu prírodu. Nešťastie aj šťastie patria k sebe ako siamské dvojčatá.
Konečne šťastný je človek, ktorý si ani neuvedomuje pocit šťastia, či nešťastia – tj človek s poruchou myslenia. Naozaj toto chcete?

Smackdown

Obvodní lékař ti pomůže, já třeba jsem taky veselej, pak si vzpomenu na něco ze svých špatných zkušeností a je po náladě.

zjentek

No jasně že jo, to je pro každého a největší depky maj ti kdo ten moribundus léčí!

ivzez

Laici nepoznají, co ti je
a žádný lékař neumí vyšetřit a neordinuje přes internet.