Avatar uživatele
Aukkimi

Myslíte si, že Miloš Zeman je dobrým prezidentem?

Jaký je váš názor na to, že je Miloš Zeman prezidentem a jedná dobře?

Zajímavá 0 před 2929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Vím, že se mnou hodně zdejších uživatelů nebude souhlasit, ale já si myslím, že dobrým prezidentem není. Prezident jako hlava státu by se měl chovat slušně a s úctou, ne jako sprostý buran. Ano, je zvolen lidem (a já výsledek respektuji), nicméně toto ho neopravňuje k tomu, aby např. nebral v potaz rozhodnutí soudu, ba naopak. Jeho trucování vůči vysokoškolským rektorům a (ne)jmenování profesorů je více než úsměvné.

Každopádně, abych jen nehanil, velice pozitivně hodnotím jeho jmenování nových soudců pro Ústavní soud namísto těch, kterým již končil mandát. Podle mého názoru vybral odborníky na slovo vzaté.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano je a pokud mu zdraví vydrží bude i v následných letech, tedy i druhé funkční období. Je to president volený „lidmi“ a je pro lidi.

Ano, nechová se podle některých slušně, ale raději sprosté slovo od něj, než aby nařídil to, co dělají prezidenti – diktátoři!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bububabu

Zase je to jediný prezident který řekne na rovinu jak to je a jediný prezident či politik VŮBEC který dává část svého platu na splácení státního dluhu a nedávno z něho dal peníze nějakým lidem v nouzi a dokonce na Klokánky dal už 2,5 milionu. O tom se už moc ale v TV nemluví…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mně už je to fuk, ve světě jsme platili za šašky už za Havla.
Jenom proboha už né Kikiny a podobné výběrové labužníky.
Národe, prosím!

K podotázce: nic takového se neděje.

Viz google- kikina

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dobrý prezident musí být Vatikánem vyhlášen za svatého.

před 2929 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek