Monny

Myslíte si,že máte skvělou snachu(zetě)?

V mém případě po dlouhých strastech si našel můj syn skvělou partnerku a já získala skvělou snachu,vnoučka a ještě k tomu novou skvělou rodinu.Tímto,bych jim chtěla poděkovat,,že jsou".Držím jim palce,aby vše zvládli,protože život je někdy trpkej.Mám Vás moc ráda a díky.

Nejlepší odpověď
anonym

mě to teprve čeká,syn už je sice dospělý,ale zatím se do ženění nehrne,snad z těch slečen které u něj vídám si vybere tu pravou a budou štastní až do smrti,jinak vašim dětem přeji at jím láska a porozumění vydrží,máte štěstí a to se musí chránit

Další odpovědi
aramah

Ano všichni jsou fajn.Mám velké štěstí.

dabel

Nemohu ještě říct syna máme malinkýho.Ale moje mamča na mého muže(zetáka)nedá dopustit.Je to super chlap hlavně hodný a upřímný.A nejvíc je to skvělí táta

anonym

Chválabohu za to,že zetě už NEMÁM.Zničil život dceři,dětem a mě na zdraví nepřidal.