zelí

Myslíte si, že Mama Merkel zničí Evropu?

Zničí? Zvaním si k sobě do Německa statisíce lidí, o kterých nic neví, a zavedením trvalých přerozdělovacích kvót? Zničí tak domov i nám? To, že nám se to nelíbí, ji nezajímá, ale to asi víme všichni.
Za mě ano.

Nejlepší odpověď
AmazedWolf

Ta už jí zničila pro všechny ateisty, židy, křesťany apod.

Další odpovědi
Elk

Nemyslí, ale vím! Poslechně si tohle a otevřou se vám všem oči!

http://ulozto­.cz/x77uKJnZ/de­baty-i-o-islamu-sandor-kuras-zikmund-7z

ten který je

Sama určitě ne,ale s pomocí různých evropských Halíků,Dienstbi­erů,Kocábů,Ště­tinů nebo Uhlů určitě ano a záda jim bude krýt Hussein Obama.

orwell

4 roky odposlouchávaná Merkelová „v kleštích“ je pouhým poskokem Obamy a spol. Jestli bude odstavena od moci či nikoliv už není podstatné. Krveprolití se dříve nebo později stejně nevyhneme. Toto byl mocný strategický tah, který poškodil Evropu už navždy. Jen mnoho lidí si to ještě neuvědomuje.

anonym

Ta už jí dala co proto,teď se z toho nevymotá.
Je to husa.

lexx

nemyslím. bude brzo odstavena

klumprt

Myslím nebo spíš věřím, že to Evropa přežije a podstatnou většinu toho, co ji činí Evropou, si nakonec ubrání. Ale na Mamu Merkel se bude vzpomínat jako na Chamberlaina nebo Daladiera.