jirka F

Myslíte si že mám vyhýbavou poruchu osobnosti?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vyh%C3%BDbav%C3%A1_po­rucha_osobnos­ti#P%C5%99%C3%AD­znaky_a_sympto­my

Co jsem o tom tak četl, tak to na mě docela pasuje jen konstatuji fakta.

Nejlepší odpověď
Rokio

To může rozhodnout jedině lékař v oblasti duševního zdraví. Odpovědi laiků ti budou k ničemu.

Další odpovědi
Drap

Po netu nikdo nedokáže vyšetřit a stanovit diagnozu.

elkon

To už je tu taky jeden, který se tu ptá stále dokola na psychické záležitosti, místo aby se zeptal odborníka „cvokaře“. A stále tu předvádí nějaké své teorie, aniž by to někoho zajímalo. Nemůže tě posuzovat někdo, kdo tě nezná.

Kelt

A zkoušel jsi číst nějaké odborné lékařské knihy. Tak možná zjistíš, že jsi prodělal všechny možné nemoci kromě toho, že jsi nebyl v jiném stavu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

elkon: To myslíš mě? Nemám pravdu?

Prostě já...

Také jsem si to myslela :D

zjentek

Ne! To myslí mě. Vím to, VÍM!

Sice se neptám přímo na psychické záležitosti, ovšem kdo chce psa bít… A ostatní sedí.

Rokio

zjentek: Děkuji.